AKTUALITY

arr4EET

Informace pro klienty

arr4ROZPIS SLUŽEB LÉKAŘŮ

Aktuálně pro tento týden

arr4NOVINKY

Informace pro klienty

PŘEPOČET VĚKU ZVÍŘETE

nahled.jpg


Více v sekci "Naše tipy"


DŮLEŽITÉ

K návštěvě naší ordinace je nutné se předem OBJEDNAT.

Objednávat se můžete přes tyto stránky(prosíme né emailem) nebo i telefonicky, to ale pouze v ordinačních hodinách. Bez objednání pouze akutní případy po domluvě. 

Čas objednání je orientační!

Pokud k nám chcete přijít s více zvířaty, je třeba si pro KAŽDÉ ZVÍŘE ZAREZERVOVAT SAMOSTATNÝ TERMÍN! Výjimkou je stříhání drápků, anální žlázky nebo čipování bez dalších požadavků.

Na chirurgické zákroky, ošetření zubního kamene a podobně se i nadále objednávejte pouze osobně nebo telefonicky v ordinačních hodinách.

Odkaz na objednávkový kalendář naleznete v pravé části úvodní stránky nebo v kontaktech. V záhlaví kalendáře najdete jednoduchý návod, jak se objednat. Nepiště prosím do objednávkového systému žádné dotazy, nejsme schopni na ně reagovat.

Pokud bez omluvy nepřijdete ani na druhý domluvený termín, který bude pro Vás rezervován, budeme nuceni účtovat si manipulační poplatek 200 korun.

Věříme, že tato změna bude přínosná všem.

Pro přehlednost a Vaši jednodušší orientaci jsme na webové stránky umístili tabulku s rozpisem služeb jednotlivých lékařů v aktuálním týdnu.

Odkaz naleznete v levém sloupci hlavní stránky.